n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Deutsch hat Klasse / Niemiecki ma klasę!!!
duże małe domyślna
Niemiecki ma klasę!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W piątek 2.03.2018 roku nastąpiło uroczyste otwarcie  sali 208 w obecności Dyrekcji i przedstawiciela regionalnych mediów. Z tej okazji był tort z napisem „Deutsch hat Klasse” ufundowany przez pana Dyrektora Rafała Walczaka.

alt

Było wegańskie ciasto bananowe upieczone przez Ingę i pieguski Oli oraz inne słodkości. Było też wręczenie symbolicznych nagród – niedźwiadków. Za szczególne zaangażowanie w projekt wyróżnieni zostali: pan Dyrektor Rafał Walczak, pani Dyrektor Marzena Burzyńska, Ola Lisicka, Bartosz Redestowicz, Dominik Kępka, Valeriia Komisarowa, Dominika Frejtak oraz  Milena Wojtala.

alt

Zakończony został I etap projektu „Deutsch hat Klasse”. W niedzielę 4.04.2018 roku została przesłana do Goethe Institut elektroniczna dokumentacja projektu: 5-minutowy filmik oraz opis działań podejmowanych przez 23-osobową grupę projektową z klasy 3Lg2 pod opieką pani Anny Własiuk w sali 208 od października 2017 roku.

alt

7.03.2018 roku otrzymaliśmy potwierdzenie, że nasza dokumentacja konkursowa jest kompletna.

Fotorelacja w galerii: Deutsch hat Klasse.

autor:Anna Własiuk