n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / VIII Poznańskie Forum Logistyczne
duże małe domyślna
VIII Poznańskie Forum Logistyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniach 12-13.04.2018 członkowie Szkolnego Koła Logistycznego pod opieką pani profesor Teresy Sikorskiej uczestniczyli w VIII Poznańskim Forum Logistycznym organizowanym przez Koło Naukowe "Logistyka" działające na Politechnice Poznańskiej.

alt

Pierwszego dnia nasi uczniowie uczestniczyli w konferencji, prezentacjach referatów studenckich, debacie pt: „Nowoczesne sposoby zarządzania zapasami i magazynem”, a także prelekcjach organizowanych przez takie firmy jak: Amazon, Procter & Gamble, Still, Volkswagen Group Polska czy Transgourmet. Drugiego dnia nasi logistycy uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez firmę Transgourmet.

alt

Jednym z punktów warsztatów była gra dotycząca negocjacji biznesowych, podczas której drużyna złożona z naszych uczniów z ogromną przewagą pokonała drużynę studentów. Za relację z wyjazdu dziękujemy uczniowi klasy 2lg1 Adamowi Jeżakowi.