n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Wycieczka na lotnisko
duże małe domyślna
Wycieczka na lotnisko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Brali w niej udział goście- młodzież kształcąca się na kierunku technik logistyk z Łodzi oraz nasza młodzież z kółka logistycznego.

alt
Zwiedzając lotnisko wraz z pracownikiem portu przechodzilismy przez punkt kontroli i odpraw, zwiedzalismy halę odlotów i przylotów, część ogólnodostępna terminala, bagażownię a także infrastrukturę i pojazdy lotniska. 
alt
Mogliśmy też obejrzeć wyposażenie straży ochrony lotniska, a także sprzęt ratowniczo - gaśniczy lotniskowej straży pożarnej. Uwagę zwiedzających zwróciła "pantera". To jeden z najnowocześniejszych lotniskowych wozów ratowniczo-gaśniczych na świecie.
alt
Opiekę nad grupą sprawowali panie Marta Mortka i Teresa Sikorska oraz pan Mateusz Anielak z Łodzi.