n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Prezentacja multimedialna Bartłomieja Miśtala : Komputerowe wspomaganie firm logistycznych
duże małe domyślna
Prezentacja multimedialna Bartłomieja Miśtala : Komputerowe wspomaganie firm logistycznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 13 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyła się bardzo interesująca PREZENTACJA MULTIMEDIALNA/KONFERENCJA dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów klas o profilach logistycznych i spedycyjnych, między innymi klas 1 Lg1, 1Lg2, 1Sp, 2 Lg1, 2 Lg2, 3 Lg1, 3 Lg2 pt. „KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE FIRM LOGISTYCZNYCH”.

alt

Było to spotkanie podsumowujące projekt ucznia – tegorocznego maturzysty i absolwenta Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu – BARTŁOMIEJA MIŚTALA z klasy 4 Lg – stypendysty projektu – „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych" w roku szkolnym 2017/2018, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Opiekę dydaktyczną nad stypendystą pełniła pani Marta Mortka. 

alt
Podczas spotkania uczeń zaprezentował efekt swojej pracy a także udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące wyników projektu. Przedstawił między innymi: struktury, metody, przykładowe systemy informatyczne i technologie wspomagające przepływy informacji i zarządzanie firmami logistycznymi, telematykę, traceability w transporcie, system controllingu logistyki, a także kolejne etapy rozwoju informatycznego w logistyce. Uczestnicy konferencji mogli obejrzeć też krótkie filmiki instruktażowe z tematyki systemów komputerowych stosowanych w logistyce.
alt
Pani Mortka z kolei omówiła założenia i możliwości rozwoju zawodowego dla zdolnych uczniów naszej szkoły w ramach powyższego projektu, zachęcając ich tym samym do udziału w IV edycji programu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych", którego celem jest rozwijanie zdolności oraz motywowanie do dalszego rozwoju zawodowego uczniów szkół zawodowych z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez udzielenie wsparcia finansowego adresowanego do uczniów z ponadprzeciętnymi wynikami w nauce. 
 
Prezentacja projektowa Bartka Miśtala znajduję się w linku poniżej: 
 
Bartkowi serdecznie dziękujemy i gratulujemy imponujących sukcesów edukacyjnych oraz udanego wystąpienia przed społecznością szkolną. 
alt
 
Więcej informacji o projekcie i kolejnej jego edycji podamy w najbliższym czasie a już dziś zachęcamy WSZYSTKICH ZDOLNYCH UCZNIÓW naszej szkoły do zapoznania się ze stroną www5.oeiizk.waw.pl/stypendiazawodowe/index.php.
 
Autor: Marta Mortka