n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Deutsch hat Klasse / Gra symulacyjna "Klasse mit Klasse".
duże małe domyślna
Gra symulacyjna "Klasse mit Klasse". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 18.01.2019 roku grupa 16 uczniów z kl. 1 Sp wraz  z panią Anną Własiuk  uczestniczyła w grze edukacyjnej „Klasse mit Klasse / Klasa z klasą”   w ramach projektu "Deutsch hat Klasse". Grę przeprowadziła pani Monika Łagowska z Goethe-Institut w Warszawie. Na początku spotkania obecna była Dyrekcja naszej szkoły - pan Dyrektor Rafał Walczak i pani Dyrektor Marzena Burzyńska. 

alt

Gra "Klasse mit Klasse" w sposób innowacyjny wykorzystuje metodę symulacji opartą na nauce przez zabawę. W trakcie gry uczniowie przenieśli się do Szkoły nr 99 w Złotej Górze, gdzie wcielili się w role dyrekcji, grona pedagogicznego, rady rodziców i uczniów oraz przedstawicieli lokalnych mediów, by wspólnie zdecydować, jak rozwiązać problem, przed którym stanęła społeczność szkolna. 
alt