n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Global Money Week 25-26.03.2019
duże małe domyślna
Global Money Week 25-26.03.2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 GLOBAL MONEY WEEK w EKONOMIKU w dniach 25-26.03.2109 roku – to inicjatywy związane ze Światowym Tygodniem Pieniądza pod hasłem „Zdobywaj wiedzę, oszczędzaj, zarabiaj”.

alt

Celem akcji Global Money Week jest zainspirowanie dzieci i młodzieży do zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia samodzielności finansowej w dorosłym życiu, przygotowanie młodego pokolenia do podejmowania świadomych decyzji finansowych, a tym samym walka z wykluczeniem finansowym.

alt

Akcja w Polsce realizowana jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Ministerstwem Finansów. W naszej szkole inicjatywy i działania z tego zakresu zaplanowane są dla klas 3Lg1, 3 Lg2, 2 E2, 3 E2 i 2 Hp przez koordynatorkę akcji panią profesor Martę Mortkę oraz panią profesor Marię Chmielnicką.

alt