n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Udział w projekcie Global Money Week
duże małe domyślna
Udział w projekcie Global Money Week PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Od 25 do 31 marca 2019 r. Nasza Szkoła uczestniczy w projekcie GLOBAL MONEY WEEK - ŚWIATOWY TYDZIEŃ PIENIĄDZA. Cieszymy się bardzo, iż inicjatywy i działania nawiązujące do tegorocznego hasła: „Learn. Save. Earn - Zdobywaj wiedzę. Oszczędzaj. Zarabiaj” zostały rozpowszechnione w kolejnych klasach takich jak: klasy 1 Lg1, 1 Lg2, 2 Lg1, 2 Lg2, dzięki Pani wicedyrektor Marcie Hartmann, która prowadziła warsztaty z uczniami dotyczące między innymi wzbogacenia wiedzy finansowej. 

alt

Młodzież z tych klas, kształcąca się na kierunku technik logistyk, miała okazję uczestniczyć w zajęciach wykorzystujących grę dydaktyczną (planszową) pt. FINANSE - ogarniam to!
alt
Gra uczy gospodarowania pieniędzmi i pomaga zrozumieć świat ubezpieczeń, inwestowania i oszczędzania, pozwala uczestnikom ocenić szanse i ryzyka związane z decyzjami finansowymi oraz zwiększyć poziom wiedzy w tym zakresie. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili i aktywnie uczestniczyli w promowaniu idei edukacji finansowej.