n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / 3lg1 na warsztatach z doradztwa zawodowego
duże małe domyślna
3lg1 na warsztatach z doradztwa zawodowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W ramach działań Szkolnego Ośrodka Kariery w dniu 1.04 uczniowie klasy 3 Lg1 pod opieką pani profesor Marty Mortki mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z zakresu doradztwa zawodowego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy Filia w Radomiu.

alt

Młodzież analizowała sytuację rynku pracy, aktualne potrzeby i problemy tego rynku, omawiana tez byla potrzeba planowania drogi zawodowej. Uczniowie mieli okazję wykonać test samooceny pod kątem zainteresowań i predyspozycji zawodowych. Spotkanie było bardzo interesujące za co serdecznie dziękujemy Pani Annie Kicior, która poprowadziła nasze warsztaty.