n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Wizyta nauczycieli z Hiszpanii.
duże małe domyślna
Wizyta nauczycieli z Hiszpanii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W piątek 5kwietnia pożegnaliśmy grupę 4 nauczycieli z Hiszpanii, którzy przyjechali do Polski, by przeprowadzić z uczniami Ekonomika serię zajęć z przedmiotów zawodowych wyłącznie w języku angielskim.

alt

To całkowita nowość w radomskich szkołach. Lekcje spotkały się z dużym entuzjazmem naszych uczniów.

alt

Hiszpańscy nauczycieli wzięli też udział w zajęciach prowadzonych przez polskich nauczycieli.Był też czas na integrację międzynarodową,  wymianę doświadczeń, spostrzeżeń, porównanie naszych systemów edujacyjnych itp.

alt

Juan Manuel Bruzon Cid zaprezentował region, z którego nauczycieli przyjechali - Ceuta, Begonia Garrido Bernet prowadziła krótkie warsztaty z języka hiszpańskiego dla uczniów i przedstawicieli rady pedagogicznej. Goście odwiedzili  Instytut Technologii Eksploatacji w Radomiu, oprócz naszego miasta zwiedzili również Warszawę i Kazimierz Dolny.

alt

ZSE  będzie w przyszłości kontynuowało współpracę z IES Puerta del Campo.