n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej "Nad Potokiem"
duże małe domyślna
Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej "Nad Potokiem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Jak co roku, od 18 lat, 8 stycznia uczniowie naszej szkoły odwiedzili mieszkańców Domu Opieki Społecznej "Nad Potokiem". Spędzili tam niezapomniane, pełne wzruszeń chwile, przedstawiając montaż słowno-muzyczny o tematyce Bożego Narodzenia.

alt

We wspólnym kolędowaniu z mieszkańcami Domu wzięli udział: Artur Kozera, Aleksandra Bednarczyk, Karolina Gołębiowska, Alicja Nowak,Kaja Kruk, Jakub Malmon, Kinga Sałata, Weronika Zielonka, Natalia Wlazło, Wiktoria Orchel, Kacper Klocek, Damian Stajniak, Aleksandra Jabłońska, Paulina Kaczmarczyk, Joanna Piekarniak, Oliwia Pietrzyk, Nikola Prygiel, Paulina Rzęsa, Martyna Stanik i Natalia Tworek.

alt

Słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły, rozdawali zebranym Wiktoria Załęcka, Natalia Czajkowska, Agata Tomaszewska,Adam Kępka, Michał Mąkosa i Jakub Tępiak.
Podziękowania za spotkanie oraz życzenia przekazała w imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Ekonomicznych P. Agata Sawicka