n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Debata kandydatów do MRM Radomia
duże małe domyślna
Debata kandydatów do MRM Radomia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 23.01.2020 odbyła się debata w ramach wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Radomia, kandydaci z naszej szkoły musieli odpowiedzieć na dużo istotnych pytań. Julia Stępień, Julia Dębska, Klaudia Gomuła(którą podczas debaty reprezentował Adam Szymański) oraz Dawid Wójcik to kandydaci do zdobycia jednego z 3 mandatów, które przysługują naszej szkole.

alt

Debatę poprowadził przewodniczący SU Mikołaj Kotowicz, a opiekę nad nią sprawowała opiekunka SU pani Anna Gregorczyk.

alt

W debacie udział wzięło 61 uczniów z klas 1-3 oraz 3 nauczycieli.

alt

Jutro (24.01.20) na II piętrze od godziny 11 do godziny 15 odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Radomia, prosimy o przemyślane decyzje oraz zabranie legitymacji szkolnej lub innego dokumentu poświadczającego tożsamość.