n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Klasy pod patronatem UTH
duże małe domyślna
Klasy pod patronatem UTH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 17 września 2020 r. Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu podpisał z Uniwersytetem Technologiczno – Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu umowę o współpracy w ramach projektu: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.

alt

Celem projektu jest edukacja uczniów ZSE w zakresie nauk prawnych oraz nauk o polityce i administracji, szerzenie wiedzy prawniczej, a także kształtowanie właściwych postaw obywatelskich wśród uczniów. Uczniowie klas objętych patronatem będą:

- uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji;
- brać udział w wydarzeniach oraz imprezach naukowych oraz popularno – naukowych organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji UTH;
- włączać się w działalność funkcjonujących przy Wydziale Prawa i Administracji UTH Rad. Organizacji studenckich i kół naukowych.
alt
Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Puławskiego w Radomiu objął patronat nad klasami 1E1 oraz 1E2.
Opiekunem uczniów  z ramienia uczelni będzie dr Paweł Śwital zaś ze strony ,,Ekonomika” dr Urszula Król i dr Ewelina Markowska.
alt
Dzięki organizowanym w ramach patronatu zajęciom zarówno na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych, jak i na Uniwersytecie, uczniowie pod okiem wykładowców UTH Radom, będą mogli zdobywać rzetelną wiedzę z zakresu nauk prawnych, administracyjnych i politycznych, jak również będą poznawać z bliska środowisko akademickie naszego miasta.
W spotkaniu udział wzięli:
Dyrektor ZSE: Rafał Walczak
Kierownik Kształcenia Praktycznego: Marta Mortka
Wychowawca klasy 1E1: Ewelina Markowska
Wychowawca klasy 1E2: Urszula Król
Rektor UTH: profesor dr hab. Sławomir Bukowski
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji: dr hab. Joanna Smarż prof. UTH Rad.
Prodziekan  Wydziału Prawa i Administracji: Dr Paweł Śwital