n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / X edycja Olimpiady Logistycznej.
duże małe domyślna
X edycja Olimpiady Logistycznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

X edycja Olimpiady Logistycznej.

Z radością informujemy, że dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do finału X edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Są to uczniowie klasy 3Lg1:
Aleksandra Bąk
Filip Staniszewski


Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Finał olimpiady odbędzie się 8.04.2021.
Patronat merytoryczny nad Olimpiadą Logistyczną sprawuje The CharteredInstitute of Logistics and Transport (UK) – Polska - organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL, której celem jest propagowanie, wspieranie wiedzy, nauki o logistyce i transporcie. Ideą olimpiady jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, którzy posiadają potencjał do pracy w zawodzie logistyka.