n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Konkurs "Przeczytałem dziś książkę, dobrą książkę"
duże małe domyślna
Konkurs "Przeczytałem dziś książkę, dobrą książkę" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 27.04.2021 w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród w wewnątrzszkolnym konkursie "Przeczytałem dziś książkę,  dobrą książkę ". Konkurs polegał na przedstawieniu wybranej książki w formie filmku lub prezentacji i polecenie jej innym. Trzecie miejsce zajęła Kinga Markowska z 2E1p, drugie Natalia Woźniak z 2lg2g, natomiast pierwsze Weronika Zielonka z 3lg2. Nagrody wręczyła pani dyrektor Marta Hartmann. Organizatorkami konkursu i jednocześnie członkami jury były panie: Dorota Niewiadomska ( nauczyciel bibliotekarz), Aneta Berlińska ( nauczyciel bibliotekarz) i Renata Iwańczyk-Nawrot ( nauczyciel polonista). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! P.S. Prace laureatki pierwszego miejsca można zobaczyć na szkolnym profilu Facebook.

alt