n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Dzień piżamy.
duże małe domyślna
Dzień piżamy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 SZKOLNY Klub Wolontariatu przypomina, że 12 października (wtorek) odbędzie się w naszej szkole ogólnopolska akcja charytatywna Fundacji Gdy Liczy się Czas  pt:"Dzień Piżamy - obudź w sobie Anioła". Akcja ta ma na celu, oprócz zbiórki pieniędzy na leczenie dzieci  na oddziałach onkologii, promocję zdrowego stylu życia oraz wzbudzenie empatii. Prosimy i zachęcamy, aby tego dnia przyjść do szkoły w piżamie lub szlafroku na znak solidarności z chorymi dziećmi, których piżama jest standardowym ubraniem. Można też przykleić na ubranie kartkę z napisem #piżama. O 11.15 na długiej przerwie zapraszamy na wspólne zdjęcie. Uczniowie, którzy się przebiorą nie będą tego dnia pytani.

Pomaganie uskrzydla:)
#piżama #WylosujAnioła #OnkoOkno #dobrowraca
alt