n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Podziękowania i życzenia.
duże małe domyślna
Podziękowania i życzenia. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

  „Działanie jest podstawowym kluczem do każdego sukcesu.”  / Pablo Picasso/

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej kierujemy w stronę wszystkich Nauczycieli i Pracowników Administracji oraz Obsługi najserdeczniejsze podziękowania za pracę pełną poświęceń, za cierpliwość  i zrozumienie, za kreatywność, za pasję i zaangażowanie wkładane w wychowanie młodego pokolenia. Życzymy, aby dotychczasowe działania były źródłem satysfakcji i inspiracją do podejmowania nowych wyzwań.Życzymy Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
        Dziękujemy Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły.
Wam drodzy Uczniowie życzymy, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji którą będziecie naśladować.
 
Gratulujemy jeszcze raz wszystkim nagrodzonym nauczycielom i pracownikom obsługi.
 
alt