Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Nauczyciele
duże małe domyślna
Nauczyciele PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bożena Marszałek-Wordingham   

Lista nauczycieli w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu

 

alt

dyr. Rafał Walczak (RW) - historia, wiedza o społeczeństwie
wicedyr. Marzena Burzyńska (MB) - wf, biologia
kier. szkol. prakt. Dorota Fudala-Borowska (DF) - przedmioty zawodowe
Justyna Nowak - pedagog
Barska-Formin Karolina (KB) - język angielski
Bieniek Iwona (IB) - matematyka

Błaszczyk-Ziętek Bożena (BB) - język niemiecki
Chmielnicka Maria (MC) - przedmioty zawodowe
Długosz-Suchecka Elżbieta (ED) - język angielski
Drużdżel Marzena (MD) - język angielski
Dylor Anna (AD) - przedmioty zawodowe
Dymińska Dorota (DD)- przedmioty zawodowe
Farys-Styś Anna (AF) - przedmioty zawodowe
Gregorczyk Anna (AG) - język angielski
Gunia Bożena  (BG) - geografia
Hartmann Marta (MH) - przedmioty zawodowe
Iwańczyk- Nawrot Renata (RI) - język polski

Jastalska Renata (RJ) - historia
Jelonkiewicz Halina (HJ) - język polski
Konwa Aneta (KN) - historia
Kosior Halina (HK)- przedmioty zawodowe
Kowalewski Michał (KW) - wf
Kozłowska Barbara (BK) - przedmioty zawodowe
Kwiecień Katarzyna (KI) - przedmioty zawodowe
Lipiec Agnieszka (AL) - matematyka
Marszałek-Wordingham Bożena (BM) - informatyka, matematyka
Milczarski Zbigniew (ZM) - religia
Mortka Marta (MM) - przedmioty zawodowe
Niewiadomska Dorota - biblioteka
Nowak Ewa (EN) - język angielski
Olszewska Małgorzata (MO)- wf
Ołowiak Beata (BO) - język niemiecki 
Pankowska Katarzyna (PA) - wf
Patyk Karolina - biblioteka
Patyk Mariusz (MP)- wf
Pawłowska Magdalena (PW) - przedmioty zawodowe
Płaskocińska Sylwia (SP) - przedmioty zawodowe

Podsiadło Justyna (PJ) - język angielski
Przybyłowicz Jadwiga  - prawo

Pyszczek Monika (PY)- wf
Rejmer-Wasilewska Magdalena - psycholog
Sawicka Agata (AS) - religia
Sikora Kamila (KS) - przedmioty zawodowe
Sikorska Teresa (TS) - matematyka
Słomczyńska Ewa (ES)- przedmioty zawodowe
Sobień Ewa (SO) - wf
Stawiński Bohdan (ST) - przysposobienie obronne
Stępniak Katarzyna (SĘ) - geografia
Suchecka Magdalena (MS) - język angielski
Swat Barbara  (BS) - język angielski
Szczepaniak Marzena (SC) - matematyka
Szczepaniak Paulina (PS)  - informatyka, matematyka
Szczepanowska-Bartosiewicz Magdalena (SE)- przedmioty zawodowe
Szymkiewicz Magdalena (SK) - język angielski
Szymczyk Katarzyna (SY) - przedmioty zawodowe
Ścigocka Izabella (IŚ) - przedmioty zawodowe
Ślarzyńska Malina (MŚ) - język niemiecki
Tomczyński Leszek (LT) - język polski
Wierzbicka–Krzak Agnieszka (AW) - język angielski
Własiuk Anna (WŁ)- język niemiecki
Zubańska Anna (AZ)- chemia
Żurowska Ewa (JZ)- język polski