n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Warsztaty w PSP nr 22
duże małe domyślna
Warsztaty w PSP nr 22 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 13 lutego 2018 r. Pani profesor Marta Hartmann i Marta Mortka gościły z wizytą w PSP nr 22 ul. Krucza 2/10 w Radomiu, gdzie dla 5 klas młodzieży gimnazjalnej zaprezentowały ofertę naszej szkoły oraz poprowadziły warsztaty tematyczne pt. "Zachowania przedsiębiorcze i zakładanie własnej działalności gospodarczej".

alt

Młodsi uczniowie zostali zaproszeni na Dni Otwarte organizowane w naszej szkole w dniu 23 marca 2018 roku oraz zostali zapoznani z kierunkami oferowanymi w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Młodzież szczególnie zainteresowana była "życiem szkolnym", organizacją praktyk zagranicznych i perspektywami zawodowymi po ukończeniu Ekonomika.

alt

Aktywnie i chętnie uczestniczyli w warsztatach tematycznych, na których dowiedzieli się między innymi kim jest osoba przedsiębiorcza a kim przedsiębiorca i jakie formalności „czekają” na przyszłego przedsiębiorcę przy składaniu wniosku o założenie firmy. Poznali w skrócie formy organizacyjno-prawne prowadzenia i zakładania działalności gospodarczej, rolę biznes planu, regulacje prawne itp.

alt

Dziękujemy serdecznie za zorganizowanie takiego spotkania przez Panią Lucynę Kustrę.

alt