n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki
duże małe domyślna
Wycieczki
Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 24 kwietnia maturzyści z naszej szkoły pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli udali się na pielgrzymkę do Częstochowy - Jasna Góra i do sanktuarium w Gidlach. 

alt

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy 4E1 i 4Hp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klas 4E1 i 4Hp wraz z opiekunami: Martą Mortką, Magdaleną Suchecką i Anetą Konwą 14 listopada odwiedzili stolicę.
Pobyt w Warszawie rozpoczęli od zwiedzania cmentarza wojskowego na Powązkach.Jest to najbardziej patriotyczna nekropolia w stolicy, upamiętniająca wszystkich tych, którzy zginęli walcząc za ojczyznę.Obecnie odbywają się tu pochówki osobistości znanych i zasłużonych.

alt

Więcej…
 
Wycieczka integracyjna klas 1 do Lublina PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 29 września 2017 r. odbyła się coroczna wycieczka integracyjna dla klas pierwszych naszej szkoły. Uczniowie pod opieką wychowawców odwiedzili miasto Lublin, a w nim Muzeum, w Zamku Lubelskim. Obejrzeli wystawę broni oraz ekspozycję malarską z wielkim dziełem Jana Matejki „ Unia Lubelska”.

alt

Więcej…
 
Wycieczka do Brukseli uczennicy klasy 3E1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 16-20 czerwca 2017 roku odbyła się wycieczka do stolicy Belgii - Brukseli, w ramach wygranej w konkursie na temat Wiedzy o Unii Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowała Patrycja Wólczyńska z 3E1.

alt

Więcej…
 
Warsztaty profilaktyczne klasy 1Lg1 "Narkotyki,dopalacze - ulegniesz, przepadniesz" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 28.X.2016 r. uczniowie klasy 1Lg1 pod opieką wychowawczyni pani Małgorzaty Olszewskiej uczestniczyli w plenerowych warsztatach profilaktycznych w Muzeum Wsi Radomskie. Hasło przewodnie warsztatów to              „ Narkotyki, dopalacze – ulegniesz, przepadniesz”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 10