n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Zwolnieni z teorii
duże małe domyślna
Zwolnieni z teorii
Zwolnieni z Teorii 2020/21 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

To ostatni moment, by zdecydować się na rozwijanie się w Zwolnionych z Teorii w tym roku - zostało jeszcze kilka dni ( termin zgłoszeń mija 30 listopada 2020r), by założyć projekt i zacząć rozwijać swoje kompetencje.

alt

Pamiętaj, że nie musisz mieć gotowej całej koncepcji na działania już w tym momencie - ona pojawi się z czasem! Dlatego czym prędzej wejdź na platformę https://zwolnienizteorii.pl załóż projekt, nawet jeśli nazwiesz go “A” i dodaj do niego chociaż 1 znajomego.

Więcej…
 
90 miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Nasza szkoła zajęła 90 miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii i 23 miejsce w województwie mazowieckim. W ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii nasi uczniowie realizowali projekty społeczne, spośród 9 projektów, dwa zostały ukończone Ekonomik Chillout Zone i Razem dla Krzysia!. Szczegółowy raport dostępny w linku: zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2020

Artykuł o rankingu na portalu onet.pl :bit.ly/2XYuKp0

 
Ranking Szkół Zwolnionych z Teorii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii.

 
Ranking Szkół tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.
 
Uroczysta Gala Rankingu Szkół, na której zostaną ogłoszone wyniki rankingu odbędzie się w nowej formie - online 2 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 na Facebookowym profilu @ZwolnienizTeorii