n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

 

alt

Zapraszamy do przesyłania kondolencji na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Księga kondolencyjna online zostaje udostępniona od 14 do 29 października, po czym wpisy w niej dokonane zostaną wydrukowane i przekazane w formie tradycyjnej księgi Rodzinie Zmarłej.

 
Podziękowania i życzenia. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

  „Działanie jest podstawowym kluczem do każdego sukcesu.”  / Pablo Picasso/

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej kierujemy w stronę wszystkich Nauczycieli i Pracowników Administracji oraz Obsługi najserdeczniejsze podziękowania za pracę pełną poświęceń, za cierpliwość  i zrozumienie, za kreatywność, za pasję i zaangażowanie wkładane w wychowanie młodego pokolenia. Życzymy, aby dotychczasowe działania były źródłem satysfakcji i inspiracją do podejmowania nowych wyzwań.Życzymy Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
        Dziękujemy Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły.
Wam drodzy Uczniowie życzymy, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji którą będziecie naśladować.
 
Gratulujemy jeszcze raz wszystkim nagrodzonym nauczycielom i pracownikom obsługi.
 
alt
 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu.

alt

Minutą ciszy została uczczona pamięć zmarłej Pani Wicedyrektor, wieloletniej nauczycielki naszej szkoły Bożeny Marszałek- Wordingham.

alt

 
Piknik Europejski. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 11.10.21 przedstawiciele naszej szkoły wraz z opiekunem wzięli udział w Pikniku Europejskim zorganizowanym przez PSP nr 14 w Radomiu. Była to okazja do upowszechniania rezulatów działań międzynarodowych realizowanych w naszej szkole w ramach projektów Erasmus +, Power i Power Ponadnarodowa mobilność uczniów, a także szansa na promocję szkoły wśród uczniów szkół podstawowych, m.in. PSP 14, PSP 17, PSP 32.

alt

 
Akcja charytatywna "Dzień Piżamy". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dzisiaj odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna "Dzień Piżamy" mająca na celu wsparcie leczenia i rehabilitacji dzieci chorych na nowotwory, wzbudzenie empatii oraz promocję zdrowego stylu życia. Udało nam się zebrać 340 zł dla Fundacji "Gdy liczy się czas".

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną akcje.
alt
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 54