n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie klasy 1E2g :N.Dętkowska, J.Kubies, L.Moskwa, K.Nowocień i M.Pyzara  pod opieka pani A.Konwy wzięli udział w miejskich obchodach odzyskania przez Polskę niepodległości.

alt

Więcej…
 
Bieg niepodległości 2019. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 10 listopada odbyła się 7 edycja Biegu Niepodległości. Wolontariusze Ekonomika wraz ze swoim opiekunami (p. Agnieszka Lipiec i p. Zbigniew Milczarski) pomagali w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu Biegu.

alt

Więcej…
 
Podsumowanie I Radomskiego Festiwalu Kariery 2019. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

7 listopada 2019 w Auli Głównej Instytutu Technologii Eksploatacji odbyło się spotkanie podsumowujące I RADOMSKI FESTIWAL KARIERY 2019. W spotkaniu uczestniczyła pani Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, pracownicy Biura Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej oraz wszyscy przedstawiciele firm, szkół zawodowych wraz z uczniami, którzy byli wystawcami, inicjatorami warsztatów mocno zaangażowanymi w realizację i zachowanie porządku w trakcie trwania wydarzenia. Naszą szkołę reprezentowali pani dyrektor Marta Hartmann, uczniowie Mikołaj Kotowicz i Barbara Krupa z klasy 3Lg1 oraz Natalia Jabłońska i Jan Piowowarczyk z klasy 3SP.

alt

Więcej…
 
Zbiórka kawy i herbaty dla osób bezdomnych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Szkolne Koło Caritas prowadzi w naszej Szkole zbiórkę kawy, herbaty dla osób bezdomnych. Z gorącą kawą i herbatą będą w zimę docierali do bezdomnych wolontariusze ulicy Caritas. 

alt

 
Warsztaty dla wolontariuszy "Euroszanse" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W miesiącu październiku odbyły się w naszej Szkole warsztaty dla wolontariuszy - "Euroszanse". Warsztaty poprowadził Pan Jakub z Międzynarodowego Centrum Wolontariatu "Arka".

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 33