n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Zakończenie roku klas maturalnych 30.04.2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy, żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy. Choć nastały trudne czasy,  to one muszą minąć, minąć by znowu było pięknie. Choć ponownie żegnamy się wirtualnie, pamiętajcie, że będziemy o Was pamiętać Drodzy Absolwenci.  Życzymy wam zdrowia, przyjaźni, wsparcia bliskich, szczęścia i miłości. Dziękujemy za każdy dzień w naszej szkole. Powodzenia. 

alt

Link do filmu na YouTube : Zakończenie klas maturalnych 30.04.2021

 
Zbiórka krwi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Zwracam się z prośbą do Grona Pedagogicznego i  wszystkich pełnoletnich uczniów naszej szkoły o udział w zbiórce krwi która odbędzie się w dniu 21.05.2021 na terenie szkoły Z.S.Ekonomicznych w Radomiu ( parking szkolny) w godzinach 9.00- 13.00. 

Udział w zbiórce może wziąć osoba pełnoletnia (ukończone 18 lat) zdrowa, najlepiej po lekkim śniadaniu, z dowodem tożsamości.

alt

Więcej…
 
XV Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała w dniu 19 kwietnia 2021 Certyfikat jakości kształcenia za udział w XV Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół i wykorzystanie innowacyjnego systemu w nauce słownictwa obcojęzycznego. Klasy biorące udział w tym programie to 2E1 pod opieką Pani Ewy Rdzanek oraz klasy 2Hg, 1Lg i 2Lg1p pod opieką Pani Marty Janickiej.alt

 

 
Narodowy Spis Powszechny 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Policzmy się dla Polski!

Rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny 2021

Od 1 kwietnia będzie trwać największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a podstawową metodą będzie samospis internetowy.
Więcej…
 
Money Global Week 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

PODSUMOWANIE WYDARZEŃ SZKOLNYCH W RAMACH ŚWIATOWEGO TYGODNIA PIENIĄDZA – MONEY GLOBAL WEEK 2021 roku

Zespół Szkół Ekonomicznych, jak co roku, we współpracy z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) organizuje inicjatywy związane z międzynarodową kampanią z zakresu edukacji finansowej GLOBAL MONEY WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku.
Szkolnym koordynatorem wydarzeń jest Pani Marta Mortka – Kierownik Szkolenia Praktycznego.
GMW jest coroczną międzynarodową kampanią informacyjną na rzecz dbania o to, by dzieci i młodzież od najmłodszych lat zyskiwały świadomość finansową i stopniowo rozwijały wiedzę, umiejętności, postawy i nawyki niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji finansowych i docelowo uzyskały finansowy dobrostan i finansową odporność.
Hasłem tegorocznej edycji GMW jest „Take care of yourself, take care of your money” 
(„Zadbaj o siebie, zadbaj o swoje pieniądze”).
 alt
 
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 48