n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Plebiscyt "Szkoła na medal". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Nasza szkoła bierze udział w plebiscycie " Szkoła na Medal". Link do plebiscytu: polskatimes.pl/p/kandydat/zespol-szkol-ekonomicznych%2C2287943/

 
Zbiórka krwi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 PILNE! POTRZEBNA KREW ! www.rckik.radom.pl/

 
Informujemy, że  odbędzie się 05.11.21 w mobilnym punkcie poboru krwi na terenie parkingu szkolnego odbędzie się zbiórka krwi. Jest ona planowana w godz. od 8.30 do 11.30. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji wszystkich pełnoletnich uczniów.
 
Podziel się krwią i uratuj czyjeś życie!
 
alt
 
Projekt: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 25.10.2021 r. odbyło się spotkanie Pani Dyrektor ZSE Anety Stańczyk, wychowawczyń klas 2E1 oraz 2E2, Pani Eweliny Markowskiej i Urszuli Król z Panem Dziekanem Wydziału Prawa i Administracji dr Pawłem Świtalem w sprawie dalszej współpracy w ramach projektu: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.

alt

Więcej…
 
Konkurs Wy:myśl kwalifikację. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza szkoły i placówki edukacyjne do udziału w atrakcyjnym konkursie wy:myśl kwalifikację. Ma on zachęcić dzieci i młodzież do potwierdzania swoich umiejętności i zdobywania nowych kwalifikacji. Jest również szansą na zdobycie nagród o wartości 2000 zł!

alt
 
Szkolna Internetowa Gra Giełdowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Drodzy Nauczyciele,

Serdecznie chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w 20. edycji projektu Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej i do trwającej rejestracji!
 
SIGG to internetowa gra inwestycyjna realizowana na platformie GPWtr@der. Państwa Zespoły będą dysponować jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. Podczas inwestycji uczniowie poznają instrumenty finansowe notowane na warszawskiej giełdzie: akcje, ETF-y i kontrakty terminowe, a następnie zdecydują, w jakie chcieliby zainwestować i dokonać transakcji.
alt
 
Tematyka rynku kapitałowego i giełdy omawiana jest w ramach przedmiotu „Podstawy przedsiębiorczości”, a dzięki SIGG uczniowie łączą teorię z praktyką.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 58