n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Transformacje prawa polskiego w dobie COVID” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło jest nam poinformować, iż udział klasy 1E1 i 1E2 w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Transformacje prawa polskiego w dobie COVID” został potwierdzony certyfikatem. Wydarzenie było zorganizowane w ramach projektu  KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.

alt

 
Debata ekspercka nt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Akademickie Biuro Rachunkowe Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Studenckie Forum Business Centre Club zapraszają nauczycieli oraz uczniów do udziału w debacie eksperckiej nt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki  opartej na wiedzy”, która odbędzie się 3 marca 2021 roku na PLATFORMIE TEAMS. W ramach debaty odbędą się dwa konkursy skierowane do uczniów szkół średnich.

Więcej…
 
Dzień Języków 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 29 września obchodziliśmy w szkole Dzień Języków. Na lekcjach języków obcych były tematy z kulturoznawstwa z rekwizytami : flagami, kotylionami, plakatami oraz upieczonym przez Paulinę Papis z kl. 3Sp tortem Sachera. Nie zabrakło gier i zabaw językowych (również z wykorzystaniem TIK). Już po raz dziewiąty odbył się Szkolny Konkurs Językowy, w którym wzięło udział 32 uczniów z klas I-IV.

alt

 
Dzień kropki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W środę 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Podczas tego dnia odbyły sie kreatywne zajęcia związane z kropką w roli głównej, a uczniowie posiadający kropki w elemantach ubrania, zwolnieni byli z odpowiedzi ustnej.

alt

Więcej…
 
Zajęcia klasy 2Sp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie klasy 2 Sp uczący się w zawodzie technik spedytor zorganizowali na zajęciach zarządzania działalnością transportowo- spedycyjną pod opieką p. Kamili Sikory symulacyjną firmę spedycyjną „Ekontrans”. Podczas, której wcielili się w rolę spedytorów i wykonywali następujące czynności:ustalali warunki przewozu, kalkulowali ceny, podpisywali umowę spedycji z kontrahentami, wybierali odpowiednie środki transportu i wyznaczali trasę przewozu.

alt

 
I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Radomia. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 28 lutego 2020 nasi radni wzięli udział w I sesji Młodzieżowej Rady Miasta Radomia. Posiedzenie Rady rozpoczął pan wice prezydent Karol Semik.

 

alt\

Więcej…
 
Warsztaty "Jak być radnym" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek 25 lutego nasi radni Klaudia Gomuła, Julia Stępień i Dawid Wójcik wzięli udział w warsztatach przygotowujących ich do bycia radnym w Młodzieżowej Radzie Miasta Radomia. Warsztaty odbyły się w VI LO im.Jana Kochanowskiego w Radomiu.

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 22