n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Radni Młodzieżowej Rady Miasta Radomia z naszej szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Do Młodzieżowej Rady Miasta Radomia z naszej szkoły dostali się Julia Stępień, Dawid Wójcik i Klaudia Gomuła. Serdecznie gratulujemy.

alt

 
Studniówka 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W sobotę 18 stycznia 2020 uczniowie klas maturalnych wzięli udział w Balu Studniówkowym, który odbył sie w Zajeździe Lwowskim w Klwowie. 

alt

Studniówka w obiektywie mediów: cozadzien.pl

 
Mikołajki na sportowo. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek 6 grudnia odbyły się Mikołajki na sportowo. Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami rozegrali mecz w koszykówkę.

alt

Więcej…
 
Podstawy logistyki klasy 1Lg1p PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Praca na lekcji "podstawy logistyki" klasa 1 Lg1p - nauczyciel prowadzący Pani Marta Mortka. Nasi uczniowie pracując w grupie na zajęciach zawodowych mogą wykorzystywać również atrakcyjne metody graficznego zapisu ucząc się poprzez zabawę i współpracę.

alt

Więcej…
 
Konferencja "Pasja, motywacja, inspiracja" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 15.11.2019 klasa 1Lg2p pod opieką p.Karoliny Barskiej-Fomin uczestniczyła w 3 edycji konferencji motywacyjnej w języku angielskim pt: „ Pasja, motywacja, inspiracja” organizowanej przez American Corner w ramach Światowego Dnia Przedsiębiorczości.

alt

 
Dzień Pluszowego Misia 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, chcielibyśmy w tym dniu ofiarować miśki dzieciom w radomskich szpitalach. Więc po raz drugi organizujemy zbiórkę misiów - pomóżcie nam zebrać ich jak najwięcej! Uwaga! Ze względu na obniżoną odporność małych pacjentów, prosimy by misie były nowe. Każda klasa zobowiązana jest do ofiarowania 1 pluszaka. Na misie czekamy do poniedziałku 18 listopada. Misie proszę przekazać do pani Anny Gregorczyk (sala 205) lub do gabinetu pani pedagog/psycholog.

alt

 
 
Pieszy rajd do miejsc pamięci ofiar II wojny światowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 12.11. 2019 r. grupa uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami: panią Sylwią Płaskocińską oraz panem Michałem Kowalewskim wzięła udział w pieszym rajdzie do miejsca pamięci ofiar drugiej wojny światowej.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 23