n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Debata na temat : "Księgowy zawód przyszłości" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 5 kwietnia 2019 roku uczniowie klas 2E1 i 2E2 pod opieką pani Beaty Sztobryn-Głowińskiej i pani Marii Chmielnickiej uczestniczyli w debacie na temat: "Księgowy zawód przyszłości" organizowanej przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu. 

alt

Więcej…
 
Zbiórka krwi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek odbyła się wielka akcja oddawania krwi. W mobilnym punkcie poboru, każdy pełnoletni uczeń szkoły, miał okazję podzielić się tym cennym darem.

alt

Więcej…
 
Wykład pt. "Amortyzacja środków trwałych" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W ramach współpracy z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu we wtorek 26 marca uczennice klasy 3 E2 uczestniczyły w wykładzie pt. : "Amortyzacja środków trwałych ".

alt

Więcej…
 
Spotkanie z funkcjonariuszami Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 25 marca uczniowie klasy 2lg1 i 2lg2 wzięli udział w spotkaniu, które poprowadzili funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Antyterrostycznego Policji oraz Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu. Tematem zajęć była problematyka zagrożenia terrorystycznego, w szczególności pojawienia się „aktywnego strzelca” na terenie szkoły lub w obiektach użyteczności publicznej oraz ujawnienie na terenie szkoły niebezpiecznych przedmiotów (materiały wybuchowe, środki stwarzające zagrożenie chemiczne lub biologiczne itp.).

alt

Więcej…
 
Niemieckie kino familijne. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 15.03.2019 roku uczniowie kl. 4E1 pod opieką pani Anny Własiuk byli w Elektrowni na filmie niemieckim "Na linii wzroku" ("Auf Augenhöhe").

alt

Więcej…
 
Dzień Świętego Patryka 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W poniedziałek 18 marca 2019 obchodzony będzie Dzień Św. Patryka. Uczniowie, którzy w tym dniu ubiorą się na zielono, zwolnieni zostaną z odpowiedzi ustnych, a najlepiej przebrany uczeń otrzyma nagrodę . (Rozstrzygnięcie konkursu na długiej przerwie o 11:30 na korytarzu na 2 piętrze). 

alt

 
Pokazy chemiczne. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek 12 marca w hali sportowej odbyły się pokazy chemiczne dla uczniów klas 1, zorganizowane przez panią Annę Zubańską. 

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 23