n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Reintegracyjny rajd klas drugich. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu dzisiejszym uczniowie klas drugich wzięli udział w pieszym rajdzie reintegracyjnym do Leśniczówki w lesie kapturskim.  Na miejscu odbyły się zawody sportowe organizowane przez panią Monikę Pyszczek, uczniowie wraz z wychowawcami zatańczyli Belgijkę, a pani pedagog Justyna Łyżwińska zadbała o warsztat relacji interpersonalnych. Na koniec było pieczenie kiełbasek przy ognisku, które wspólnymi siłami udało nam się rozpalić. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali jak świetnie razem się bawią i współpracują.Dzięki sponsorowi Market Spożywczy FALKO Milejowice, ul. Radomska 26 zakupiliśmy drewno na ognisko i udział naszych uczniów w rajdzie pieszym był bezpłatny.

alt
 
Zajęcia edukacyjne pt: ” Kierujemy się dobrymi motywami. Jak to wykorzystać na maturze i w życiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 31 maja uczniowie klasy 1HPT pod opieką Pani Agnieszki Mizery, wzięli udział w zajęciach edukacyjnych pt: ” Kierujemy się dobrymi motywami. Jak to wykorzystać na maturze i w życiu”.

alt

W ramach warsztatów uczniowie otrzymali dostęp do filmu na platformie eKino Pod Baranami „Nasza młodsza siostra” reż. Hirokazu Koreeda, 2015, a następnie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych, podczas których mieli okazję zastanowić się i podyskutować nad motywem rodziny w filmie, literaturze i sztuce.
 
Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Transformacje prawa polskiego w dobie COVID” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło jest nam poinformować, iż udział klasy 1E1 i 1E2 w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Transformacje prawa polskiego w dobie COVID” został potwierdzony certyfikatem. Wydarzenie było zorganizowane w ramach projektu  KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.

alt

 
Debata ekspercka nt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Akademickie Biuro Rachunkowe Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Studenckie Forum Business Centre Club zapraszają nauczycieli oraz uczniów do udziału w debacie eksperckiej nt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki  opartej na wiedzy”, która odbędzie się 3 marca 2021 roku na PLATFORMIE TEAMS. W ramach debaty odbędą się dwa konkursy skierowane do uczniów szkół średnich.

Więcej…
 
Dzień Języków 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 29 września obchodziliśmy w szkole Dzień Języków. Na lekcjach języków obcych były tematy z kulturoznawstwa z rekwizytami : flagami, kotylionami, plakatami oraz upieczonym przez Paulinę Papis z kl. 3Sp tortem Sachera. Nie zabrakło gier i zabaw językowych (również z wykorzystaniem TIK). Już po raz dziewiąty odbył się Szkolny Konkurs Językowy, w którym wzięło udział 32 uczniów z klas I-IV.

alt

 
Dzień kropki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W środę 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Podczas tego dnia odbyły sie kreatywne zajęcia związane z kropką w roli głównej, a uczniowie posiadający kropki w elemantach ubrania, zwolnieni byli z odpowiedzi ustnej.

alt

Więcej…
 
Zajęcia klasy 2Sp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie klasy 2 Sp uczący się w zawodzie technik spedytor zorganizowali na zajęciach zarządzania działalnością transportowo- spedycyjną pod opieką p. Kamili Sikory symulacyjną firmę spedycyjną „Ekontrans”. Podczas, której wcielili się w rolę spedytorów i wykonywali następujące czynności:ustalali warunki przewozu, kalkulowali ceny, podpisywali umowę spedycji z kontrahentami, wybierali odpowiednie środki transportu i wyznaczali trasę przewozu.

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 23