n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery
duże małe domyślna
SzOK
Targi pracy w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W piątek 22 września w godz. 10-14 w pomieszczeniach Sali Koncertowej UM w Radomiu odbyły się XIII Radomskie Targi Pracy, w których uczestniczyły klasy 3E1 oraz 4 Hp pod opieką nauczycielek p. Marty Mortki oraz pani Magdaleny Szymkiewicz.

alt

Więcej…
 
Międzypokoleniowy Festiwal Filmowy KAMERA, AKCJA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Szkolny Ośrodek Kariery działający w naszej szkole przekazuje informację, iż Fundacja Jaskółki.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w Międzypokoleniowym Festiwalu Filmowym KAMERA, AKCJA pt.: W butach mojego dziadka. Festiwal potrwa do 27 października i skierowany jest do uczniów w wieku 10-19 lat, których zadaniem będzie zaprezentowanie filmu nakręconego np. telefonem. Udział w Festiwalu daje możliwość przedstawienia rodziny, więzi międzypokoleniowych jako środowiska wychowania w wartościach, dlatego nasza szkoła chętnie propaguje takie idee.

 alt
Więcej…
 
Wycieczka przedmiotowa do ZUS klasy 2E1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klasy 2E1 w dniu 12.09.2017r. pod opieką Kierownika Szkolenia Praktycznego – Doroty Borowskiej i nauczyciela przedmiotów zawodowych – Barbary Kozłowskiej w ramach łączenia teorii z praktyką wzięli udział w wycieczce przedmiotowej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu.

Więcej…
 
Warsztaty w PG nr 3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 09.03.2017r. nauczycielki Kamila Sikora i Marta Hartmann zostały zaproszone przez doradcę zawodowego p. Agatę Towarek  do PG nr 3 w Radomiu, na warsztaty dotyczące praw konsumenta.

Więcej…
 
Wizyta uczniów z PG nr 22. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 8 lutego 2016 roku, odbyły się w naszej szkole warsztaty dla gimnazjalistów, promujące zawody technik ekonomista, handlowiec, logistyk, spedytor oraz technik eksploatacji portów i terminali.

Więcej…
 
Lekcje z ZUS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Młodzież, która zgłosiła chęć przystąpienia do OLIMPIADY WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH w edycji 2016/2017 uczestniczyła  25.11.2016r. pod opieką p. Kamili Sikory w 4 lekcji programu edukacyjnego ,,Lekcje z ZUS” zorganizowanego przez pracowników ZUS. 

Więcej…
 
Warsztaty ,,Spotkanie z biznesem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 16.11.2016r.  klasa 3SP wraz z opiekunem p. Kamilą Sikorą mieli okazję uczestniczyć  w zajęciach  warsztatowych pt. ,, Spotkanie z biznesem" zorganizowanych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości.

Więcej…
 
Warsztaty ,,Bądź przedsiębiorczy." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Relacja ze Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 14-20 Listopada 2016 roku
Popełniłeś błąd. Czy to koniec świata? Czy dopiero początek nauki i rozwijania się w kierunku, w którym chcesz iść? Popatrz na swoją "porażkę" jak na wskazówkę. O czym ona Ci mówi? Co z tego doświadczenia możesz zabrać w przyszłość? Czy gdybyś się nie pomylił wiedziałbyś to, co wiesz teraz?

Więcej…
 
Spotkanie ze specjalistą ds. rozliczeń działu transportu ciężkiego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 RELACJA ZE SPOTKANIA ZE SPECJALISTĄ DS. ROZLICZEŃ DZIAŁU TRANSPORTU CIĘŻKIEGO, zorganizowanego dla klas 3 i 4 kształcących się w naszej szkole w zawodach technik logistyk, technik spedytor i technik eksploatacji portów i terminali.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 5