n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka
duże małe domyślna
Biblioteka
Biblioteka szkolna poleca PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

BIBLIOTEKA W CZASIE EPIDEMII

Nie zdążyłeś wypożyczyć książki? Skorzystaj z jednego z serwisów podlinkowanych poniżej. Znajdziesz na nich darmowy dostęp do lektur. Zachęcamy również do skorzystania z oferty Empiku, który oferuje bezpłatnie na okres 60 dni usługę Empik Premium. Dzięki temu każdy może skorzystać m.in. z ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz słuchowisk i podcastów. Maturzystom zaś, w ramach powtórki przed egzaminem z języka polskiego, proponujemy skorzystanie ze strony Kulturalnej Polski. Znajdziecie tu motywy literackie oraz uporządkowaną wiedzę na temat wybranej lektury. Nauczycie bibliotekarze zachęcają - wykorzystajcie mądrze ten czas i czytajcie, czytajcie, czytajcie.

lektury.gov.pl/…

wolnelektury.pl/

www.empik.com/czas-w-domu

klp.pl/

 
Akcja "Nagradzanie za czytanie" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji Nagradzanie za czytanie. W jej ramach można wziąć udział w trzech zabawach.

alt

Więcej…
 
IV Regionalny Konkurs Pięknego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Dnia 25 marca 2019 roku, uczeń Naszej Szkoły Kacper Klocek z kasy 1Lg2 wziął udział
w Koncercie Laureatów IV Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Kacper zdobył wyróżnienie w tym konkursie, prezentując fragment "Potopu" H. Sienkiewicza.

Gratulujemy!!!

alt

 
Sleeveface w bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

7 marca 2019 r. w bibliotece szkolnej uczniowie z klasy 1lg2: Bernadetta Trojanowska, Julia Stępień, Katarzyna Białas, Natalia Wlazło, Jakub Nowak, Michał Dygas i Kacper Klocek "ubierali się w książki " czyli bawili się w Sleeveface. Celem tej akcji jest promocja czytelnictwa i nowości książkowych.

Oto efekty:

alt

 
Przedszkolak w bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Dzisiaj bibliotekę w Naszej Szkole, jak co roku, odwiedziły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 12 w Radomiu. Przy pomocy uczniów z klasy 1LG2: Wiktorii Orchel, Kingi Sałaty, Michała Dygasa, Dominiki Balcerek, Bernadetty Trojanowskiej i Kacpra Klocka, dzieciaczki wykonały zakładki do książek. Było też wspólne czytanie bajek i próby wypożyczania książek czytelnikom. Bajkę dzieciom czytał Kacper Klocek - laureat etapu regionalnego konkursu Pięknego Czytania. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wierszyk i zapozowały do wspólnej fotografii.

alt

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3