n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Pedagog i psycholog
duże małe domyślna
Pedagog
Szkoła myślenia pozytywnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

alt 

Chcieliśmy poinformować iż nasza szkoła zakwalifikowała sie do programu Szkoła Myślenia Pozytywnego. To autorski program certyfikacyjny stworzony i realizowany od 2016 przez Fundację Instytut Edukacji Pozytywnej.

Głównym celem Programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. Szkoła Myślenia Pozytywnego to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.
W czasie trwania Programu, wspólnie przechodzimy przez różnorodne aspekty wpływające na zdrowie psychiczne zarówno dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych z ich otoczenia. W ramach SMP placówki uczestniczą w szkoleniach, warsztatach, programach dedykowanych, samodzielnie realizują co miesiąc szereg wyzwań angażując w to całe społeczności szkolne (uczniów, uczennice, nauczycieli, rodziców i mieszkańców swoich miast). Każdy miesiąc to nowe zadania, nowe tematy i nowe możliwości na kreatywne działania!
alt
 
Godziny pracy psychologa i pedagoga szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 

 alt

 
Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Radomiu Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Więcej…
 
23.02 Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 23.02 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Na świecie 350 milionów ludzi choruje na depresje.

alt

 

 
Dzień Praw Człowieka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dzień Praw Człowieka to święto obchodzone corocznie 10 grudnia, a ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ (rezolucja 423 (V) z 1950 roku) w rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka w 1948 roku. Dzień ten poświęcony jest obrońcom praw człowieka walczącym o poszanowanie praw człowieka.

alt

Więcej…
 
Szkolenia Zdrowie Psychiczne nastolatków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 ZDROWIE PSYCHICZNE NASTOLATKÓW - dla rodziców i opiekunów

 
VERSO Instytut Psychoterapii I Zdrowia we współpracy z Departamentem Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województw Śląskiego ZAPRASZA na cykl bezpłatnych szkoleń online (warsztatów i konferencji) oraz działań promujących zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Celem organizowanego zadania jest realizacja Śląskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2019-2022, w zakresie promocji zdrowia psychicznego i poprawy kondycji psychicznej osób z terenu województwa śląskiego, w tym:
prowadzenie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, kształtowania przekonań, postaw, zachowań i stylu życia wzmacniającego zdrowie psychiczne, przeciwdziałanie seksualizacji dzieci i młodzieży, zapobieganie i wczesne wykrywanie zaburzeń depresyjnych.
ZAPRASZAMY
W danym dniu o podanej godzinie należy zalogować się klikając na poniższy link.
https://liblink.pl/jdfqlRH6LT
Meeting ID: 851 5041 6668
alt
 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 4