n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

VIII Radomski Międzyszkolny Konkurs z Rachunkowości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klasy 4E1 zajęli drużynowo III miejsce w VIII Radomskim Międzyszkolnym Konkursie z Rachunkowości organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości  "FAKTURA" działającym na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. 

alt

Więcej…
 
Konkurs "Księgowy zawód przyszłości". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczennica klasy 3E1 - Wioleta Borodulin zajęła II miejsce w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną "Księgowy zawód przyszłości" organizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.

alt

Więcej…
 
Regionalny Konkurs Pięknego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 25 marca, uczeń Naszej Szkoły Kacper Klocek z kasy 1Lg2 wziął udział w Konercie Laureatów IV Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Kacper zdobył wyróżnienie w tym konkursie, prezentując fragment "Potopu" H. Sienkiewicza. Gratulujemy!

alt

 
 
Kangur Matematyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Dnia 21 marca odbyła się XXVIII edycja Konkursu „Kangur Matematyczny”. W naszej szkole wzięło w nim udział 18 uczniów z klas 1E1, 1Lg1, 1Lg2, 1Sp, 2Lg1, 3Lg1.

Wyniki poznamy w połowie maja. Trzymamy kciuki za uczestników

alt

Więcej…
 
Konkurs "Sylwetki Mistrzów wytyczających szlak matematycznego postępu" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego "Sylwetki Mistrzów wytyczających szlak matematycznego postępu" - I miejsce Karolina Gwiazda i Wiktoria Pysiak z 2lg1, II miejsce - Paulina Papis 1Sp, III miejsce - Oliwia Staniszewska i Natalia Błaszczyńska z kl. 1lg2, Wyróżnienie - Michał Michalak kl. 1e2

Gratulujemy!
alt
 
Konkurs "Walory turystyczne wybranego regionu Europy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W piątek 22.03.2019 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na prezentację multimedialną "Walory turystyczne wybranego regionu Europy". Pierwsze miejsce zajął Oskar Iwański z 1Pt, drugie Paulina Papis z 1Sp, a trzecie Małgorzata Szafranowicz 1Lg1. Gratulujemy!

alt

 
Etap regionalny Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczennice: Wioleta Borodulin kl. 3E1, Agata Pawłowska kl. 3E2 oraz Aleksandra Wątły kl. 3E2 zajęły 3 miejsce w  etapie regionalnym Olimpiady : "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". 

alt

Więcej…
 
Dzień liczby Pi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Dnia 14 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Liczby Pi. Z tej okazji przeprowadzone zostały dwa konkursy szkolne. W jednym z nich uczniowie zmierzyli się z recytacją z pamięci rozwinięcia liczby Pi. Najwięcej cyfr – 534 zapamiętała Martyna Wesołowska z kl. 1E1 i to ona zajęła I miejsce. Ponadto laureatami zostali również Wiktoria Lewandowska z kl. 1E1 (501 cyfr) i Michał Mąkosa z kl. 1Lg2 (278 cyfr). Wyróżnienia zdobyli Alicja Bϋchner z kl. 1H i Bartłomiej Plewiński z kl. 4E1. Uczniowie Ci swym wyczynem wzbudzili podziw całej społeczności szkolnej. GRATULUJEMY!

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 12