n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady
duże małe domyślna
Konkursy Olimpiady
Poniżej zamieszczamy informacje o udziale uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w olimpiadach, turniejach i konkursach.

Konkurs Matematyczny dla klas drugich po gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 22 maja 2021r. odbył się Konkurs Matematyczny dla klas drugich po gimnazjum. Na poziomie podstawowym najwięcej punktów uzyskała Kamila Kowalczyk z klasy 2Lg2, a na poziomie rozszerzonym Magda Baran z klasy 2Lg1p. Wyróżnione uczestniczki konkursu są uczennicami Pani Profesor Marzeny Szczepaniak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.
 
Kangur Matematyczny. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
Miło nam poinformować, że w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" Dawid Kowalczyk z klasy 3Lg1 uzyskał wynik bardzo dobry. Konkurs został przeprowadzony stacjonarnie dnia 22 kwietnia 2021 roku, jedna osoba w związku z kwarantanną pisała w formie zdalnej.
alt
Z naszej szkoły wzięło w nim udział 6 uczniów - 2 w kategorii Junior i 4 w kategorii Student. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników!
 
Szkolny konkurs matematyczny dla klas 1. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

29 kwietnia 2021 uczniowie klas pierwszych wzięli udział w kolejnym szkolnym konkursie matematycznym.

Na poziomie podstawowym najwięcej punktów uzyskała Julia Celej z klasy 1Hp, zdobywając pierwsze wyróżnienie. Drugie wyróżnienie otrzymała Oliwia Baranowska z klasy 1Lgs.
 
Więcej…
 
Konkurs "Przeczytałem dziś książkę, dobrą książkę" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 27.04.2021 w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród w wewnątrzszkolnym konkursie "Przeczytałem dziś książkę,  dobrą książkę ". Konkurs polegał na przedstawieniu wybranej książki w formie filmku lub prezentacji i polecenie jej innym. Trzecie miejsce zajęła Kinga Markowska z 2E1p, drugie Natalia Woźniak z 2lg2g, natomiast pierwsze Weronika Zielonka z 3lg2. Nagrody wręczyła pani dyrektor Marta Hartmann. Organizatorkami konkursu i jednocześnie członkami jury były panie: Dorota Niewiadomska ( nauczyciel bibliotekarz), Aneta Berlińska ( nauczyciel bibliotekarz) i Renata Iwańczyk-Nawrot ( nauczyciel polonista). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! P.S. Prace laureatki pierwszego miejsca można zobaczyć na szkolnym profilu Facebook.

alt

 
Wręczenie nagród Money Global Week 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło nam poinformować, iż w dniu 15.04.2021 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród przyznanych w ramach organizacji szkolnego konkursu fotograficznego pt. „Żądza pieniądza. Wpływ pieniądza na postrzeganie najbliższego otoczenia i drugiego człowieka” realizowanego z okazji tygodnia MONEY GLOBAL WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku pod patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Pana Rafała Rajkowskiego.4

alt

Więcej…
 
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. „Żądza pieniądza. Wpływ pieniądza na postrzeganie najbliższego otoczenia i drugiego człowieka” organizowanego w ramach tygodnia MONEY GLOBAL WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku pod patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Pana Rafała Rajkowskiego
alt
Niezwykle miło nam poinformować, iż spośród wielu prac fotograficznych nadesłanych na w/w konkurs JURY w składzie:
1. Pan Rafał Rajkowski – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego
2. Pani Marzena Burzyńska – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu
3. Pani Marta Hartmann – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu
4. Pani Emilia Soból - Organizator konkursu, nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
5. Pani Marta Mortka - Współorganizator konkursu –– Kierownik Szkolenia Praktycznego i Szkolny Koordynator Inicjatyw Światowego Tygodnia Pieniądza 2021 MONEY GLOBAL WEEK
 
wybrało i nagrodziło prace następujących uczniów:
 
I MIEJSCE – Martyna Gromska klasa 2 Lg1p
alt
Więcej…
 
TURBOLANDESKUNDE – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piatek 19 marca 2021 roku 12 uczniów naszej szkoły z kl. 2E1g, 2Ptp i 2E2p wzięło udział w I etapie ogólnopolskiego konkursu „TURBOLANDESKUNDE – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Tegoroczna VII edycja konkursu dotyczyła Niemiec. Konkurs odbywał się online. Zgłosiło się do niego blisko 4000 uczniów z całej Polski (w tym prawie 100 z naszego regionu).  Nasi uczniowie uczestniczą w tym konkursie co roku w etapie szkolnym i regionalnym, który 6 razy odbywał się w naszej szkole ( w tym roku będzie online). Czekamy na wyniki.

alt

 
I etap V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dnia 20 listopada  2020 odbył się I etap V  Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Ze względu na sytuacje epidemiologiczną oraz tryb nauki zdalnej olimpiada przeprowadzona była on-line pod opieką techniczną pani Magdaleny Pawłowskiej.
Olimpiadę pisało 91 uczniów naszej szkoły z kierunków: technik logistyk i technik spedytor.
Miło mi poinformować nauczycieli i społeczność naszej szkoły, że do II etapu, który odbędzie się 5 marca 2021 zakwalifikowało się 21 uczniów:
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 19