n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Klub Europejski
duże małe domyślna
Szkolny Klub Europejski
Kwesta na cmentarzu ewangelicko- augsburskim. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Wzorem lat ubiegłych  uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych 1 listopada uczestniczyli w kweście zorganizowanej na cmentarzu ewangelicko-augsburskim przy ulicy Kieleckiej. Zbierając środki na rzecz odnowy zabytkowych  grobowców znajdujących się na terenie tej nekropolii. Zebrane przez społeczność naszej szkoły pieniądze pozwoliły na odnowienie w ubiegłym roku zabytkowego pomnika rodziny Arnekkerów.

alt
 
Więcej…
 
Warta i kwesta na radomskich cmentarzach. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Nasi uczniowie wraz z nauczycielami biorą udział w warcie honorowej i kweście przy Pomniku-Mogile poświęconej więźniom obozów koncentracyjnych regionu radomskiego.

alt
 
Kwesta na cmentarzu przy ul.Limanowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Podczas Kwesty 2019 na Cmentarzu Rzymskokatolickim przy ul. Limanowskiego uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych zebrali na odnowienie Pomnika-Mogiły Radomian poległych w niemieckich obozach koncentracyjnych: 1 listopada – 1 061,55 zł oraz 3 listopada 1 185,03 zł. W kweście uczestniczyło 35 uczniów z 9 klas oraz 10 nauczycieli: Katarzyna Szymczyk, Bożena Gunia, Agata Sawicka, Mariusz Patyk, Agnieszka Lipiec, Ewa Rdzanek, Edyta Jurkowska, Emilia Tuźnik, Maria Chmielnicka, Małgorzata Leszczyńska.

alt

Więcej…
 
Przekazanie sztandaru naszej młodzieży 30.10.2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

10 lat temu

30.10.2009 odbyła się w Kościele Garnizonowym w Radomiu uroczystość przekazania sztandaru Zarządu Okręgowego Polskiego Związku b. Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych młodzieży Zespołu Szkół Ekonomicznych i niemieckiej szkoły HNR Büren.
alt
Więcej…
 
Spotkanie z panią Bożeną Winczewską. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie klasy 2Pt uczestniczyli w spotkaniu z Panią Bożeną Winczewską pochodzącą z patriotycznej radomskiej rodziny Winczewskich zamordowanej przez niemieckich okupantów w październiku 1942 roku. W spotkaniu, które odbyło się w czwartek w Kaplicy Domu Pomocy Społecznej Św. Kazimierza, uczestniczyli uczniowie, mieszkańcy, przyjaciele Pani Winczewskiej oraz ks. Paweł Krasiński, który poprowadził modlitwę za Zmarłych. Uroczystość zorganizowała nauczycielka Bożena Błaszczyk-Ziętek.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 9